NetEnt wypłacił ponad 78 milionów euro w jackpotach!

NetEnt wypłacił ponad 78 milionów euro w jackpotach!

22.12.2017

NetEnt, wiodący producent internetowych wideo slotow, podzielił się z branżą hazardową informacjami o wygranych jego graczy w kończącym się roku kalendarzowym. Wynika z nich, iż w roku 2017 automaty tej firmy wypłaciły w ramach 321 rozbitych jackpotów skumulowanych ponad 78 milionów euro!

 

Mega Fortune™, Mega Fortune Dreams™, Arabian Nights™ oraz Hall of Gods™ to cztery gry od NetEnt z globalnymi akumulowanymi jackpotami. Dzięki tym slotom operatorzy mają możliwość oferowania swoim graczom największych w świecie iGamingu jackpotów, których rozbicie daje wygraną, która rzeczywiście może zmienić życie.

W tym miesiącu już dwóch graczy zrobiło sobie wspaniałe świąteczne prezenty, zgarniając jackpoty w wysokości 3.3 miliona i 3.5 miliona euro. Obydwaj szczęśliwcy wygrali swoje fortuny korzystając z mobilnych wersji slotów od NetEnt.

Tylko jeden z tych slotów, Mega Fortune Dream, w roku 2017 wypłacił w ramach jackpotów ponad 30 milionów euro. Była to najchętniej wybierana gra, z największą liczba unikalnych graczy i rozegranych rund.

Najwyższy jednorazowy jackpot, będący zarazem czwartym najwyższym w historii gier od NetEnt, wygrany został przez szczęśliwego gracza w czerwcu tego roku. Wielka wygrana w wysokości 7.5 miliona euro padła na slocie Hall of Gods.

"Nasze gry wciąż wypłacają graczom kwoty zmieniające życie i jesteśmy bardzo dumni z tego, że w tym roku byliśmy w stanie rozdać aż 78 milionów euro" - powiedział Henrik Fagerlund, Chief Product Officer w NetEnt.

"Jeden tylko slot Mega Fortune Dream wypłacił około 30 milionów euro, ale nie możemy zapominać o Mega Fortune, Arabian Night czy Hall of Gods, pokazując, że jest więcej niż jedna możliwość na wygranie kwoty zmieniającej życie dzięki naszym jackpotom".

"To, że jesteśmy w stanie oferować graczom szanse na wielkie wygrane sprawia, że wracają do nas a my jesteśmy wniebowzięci, że w ten sposób możemy nagradzać ich lojalność".

 

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Jackpoty progresywne - sposób na milionowe wygrane

 

ZAGRAJ na AUTOMATACH z kumulowanym jackpotem:

Mega Fortune™ w kasynie Energy

Mega Fortune Dreams™ w kasynie Unibet

Arabian Nights™ w kasynie Euro

Hall of Gods™ w kasynie Expekt

Dodaj komentarz

Hazardowo rekomenduje: