Wtorkowy cashback w kasynie Expekt

Wtorkowy cashback w kasynie Expekt

13.03.2018

Ubezpieczenie to dobra rzecz, nigdy nie wiadomo co przyniesie los. Jeszcze lepiej, gdy za ubezpieczenie nie musimy płacić. Dzisiaj w kasynie Expekt gramy z ubezpieczeniem - jak nam się nie poszczęści, otrzymamy zwrot części przegranych!

 

Oferta jest skierowana do miłośników slotów. Przez cały dzień aż do północy wybrane gry w kasynie objęte są ubezpieczeniem - jeżeli nasza dzisiejsza sesja na slotach Holmes and the Stolen Stones, Fruit Shop, Wicked Circus, Twin Spin, Mega Moolah lub Aloha! Cluster Pays zakończy się na minusie, otrzymamy 10% cashbacku!

Pamiętajmy, aby przed rozpoczęciem zabawy zarejestrować się do promocji w zakładce "Bonusy" w sekcji "Moje konto" na stronie kasyna Expekt.

Zwrot zostanie przelany na nasze konto w ciągu 24 godzin. Maksymalna wysokość cashbacku, jaki możemy otrzymać, to 400 PLN. Minimalna to 8 PLN. Czyli żeby jutro otrzymać minimalny zwrot, musimy dzisiaj przegrać 80 PLN. Przegrana w wysokości 4.000 PLN skutkuje cashbackiem maksymalnym (czego jednak nikomu nie życzymy).

Życzymy miłej gry i wysokich wygranych!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Expekt, darmowe konto założysz TUTAJ

Dodaj komentarz

Hazardowo rekomenduje: