Wygraj wyjazd życia z kasynem Unibet!

Wygraj wyjazd życia z kasynem Unibet!

29.03.2018

Dzisiaj rusza promocja Traveller's Paradise w kasynie Unibet. Raj dla każdego podróżnika - wycieczka, na jakiej nie znajdziecie w ofercie żadnego biura podróży - czeka na zwycięzcę nowej zabawy.

 

Nasze zadanie jest proste i przyjemne. Wystarczy, że będziemy grać na biorących udział w promocji slotach - czyli robić to, co zwykle w kasynie Unibet z radością robimy. Sloty biorące udział w promocji znajdziecie na stronie promocyjnej kasyna Unibet - ale już teraz możemy was uprzedzić że są ich dziesiątki i niemal na pewno każdy z Waszych fawortów się tam znajdzie!

Zwycięzca pakietu podróżnika zostanie wyłoniony w ramach losowania - za każde postawione 200€ na konkursowych slotach otrzymamy jeden los na loterię. Liczba możliwych do zdobycia kuponów jest nieograniczona. Gramy od czwartku 29 marca do niedzieli 8 kwietnia. Losowanie odbędzie się 10 kwietnia.

A co czeka na gracza, do którego uśmiechnie się szczęście? Jeden z pięciu niesamowitych pakietów:

- Wyspa Vamizi - raj na krańcu świata

- Karaiby - podróż specjalnie wyczarterowanym jachtem

- Islandia - posiłek we wnętrzu wulkanu

- Fidżi - domek na drzewie na własnej prywatnej wyspie

- Kenia i Seszele - safari i splendor

 

O szczegółach każdego pakietu przeczytacie na stronie promocji kasyna Unibet. My napiszemy tylko że każda nagroda zawiera transport, nocleg, atrakcje, wyżywienie no i alkohol - bo przecież wszyscy lubimy dobrą zabawę!

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Unibet, darmowe konto założysz TUTAJ.

Jeśli jeszcze niegdy nie próbowałeś gry na automatach online, sprawdź nowy serwis Automaty-Do-Gry.pl, gdzie dowiesz się więcej o najlepszych maszynach online!

Dodaj komentarz

Hazardowo rekomenduje: