Narcos

Narcos

Ocena Redakcji

5

Zagraj

Nasza Opinia:

Oto i kolejny slot produkcji NetEnt, bazujący na popularnym serialu. I mimo tego, że slota inspirowanego Grą o Tron, czyli serialem wszechczasów (jak niektórzy ogłaszają) wyprodukował Quickfire (Microgaming), to palmę pierwszeństwa w przenoszeniu hitowych fabuł na slotowe bębny dzierży Net Entertainment. Pamiętacie gry Vikings, The Phantom's Curse, Jumanji, Creature from the Black Lagoon, Dracula czy Planet of the Apes? Do tej kolekcji dzisiaj NEtEnt dołożył grę, której inspirracją jest bijący rekordy popularności serial od Netflixa, czyli Narcos.

O serialu wiele pisać nie będziemy - każdy go widział, a kto nie widział, to niech obejrzy. W skrócie chodzi o historię narkotykowego barona z Kolumbii, Pablo Escobara. Wymordował masę ludzi, zarobił na kokainie miliardy dolców, w końcu dosięgnęła go ręka sprawiedliwości w postaci kuli wystrzelonej przez policjanta gdzieś na jakimś dachu. Bohater z niego żaden, ale mimo to ludzi interesują takie historię, dlaczego więc tematu nie pociągnąć i nie zrobić gry... No to NetEnt zrobił i teraz przyglądamy się grze.

Narcos Automat do Gry OnlineOpis

Narcos to pięciobębnowy i trzyrzędowy wideoslot z 243 płatnymi liniami. Na bębnach symbole zwykłe oraz parę specjalnych. Wśród tych zwykłych mamy: najtańsze przedstawienia figur karcianych (czyli A, K, Q, J - każda przystrojona atrybutami bandziora, czyli karabiny, pistolety, granaty, dolary...), nieco droższe obrazki z flamingiem i samolocikiem (samolocik jest bardzo ważny, samolocikami kartel przerzucał kokainę z Kolumbii na Florydę) i najdroższe, czyli buźki bohaterów serialu w osobach Steve'a Murphy'ego, pięknej Connie Murphy, Jose Rodrigueza Gacha i Horacio Carrillo. A czym kręcimy w tym slocie? Oczywiście bębenkiem rewolweru.

Symbole specjalne to przede wszystkim wizerunek naszego głównego bohatera, czyli Pablo Escobara. Jest to tzw. symbol zablokowany, który uruchamia specjalny tryb. Oprócz tego symbole Wild w formie odznaki policyjnej, podobne do nich symbole Walking Wild oraz symbol Free Spins, przedstawiony jako, mające za chwilę wybuchnąć, auto. Skąd to wiemy?

Free Spiny

Otóż stąd, że gdy uda nam się trafić po jednym takim symbolu na bębnach numer 1, 3 i 5, uruchamia się tryb darmowych zakręceń w liczbie dziesięciu a trzy samochody-symbole przy okazji wybuchają. 

Otoczenie pola gry podczas trybu darmowych zakręceń zmienia się nieco - trafiamy w środek strzelaniny. Po każdym zakręceniu bębnami padają strzały, które mogą, choć nie muszą, zamienić niektóre z symboli na bębnie w symbole Wild lub Walking Wild. I to w zasadzie wszystko, czym różni się tryb free spinów od zwykłej gry. W grze regularnej odpowiednikiem naszej strzelaniny jest tzw. Drive-By Feature - co jakiś czas, losowo, pojawia się auto z bandziorami, którzy strzelają w pole gry i odwracają zwykłe symbole w symbole Wild lub Walking Wild.

Wild i Walking Wild

Symbole Wild, przedstawione w formie policyjnej odznaki, zastępują wszystkie inne symbole poza specjalnymi. Po jednym zakręceniu znikają. Symbole Walking Wild są o tyle lepsze, że nie znikają od razu, tylko za każdym zakręceniem przesuwają się na sąsiedni bęben z lewej strony. Coś w rodzaju rozwiązania zastosowanego w grze Jack and the Beanstalk. Niestety zakręcenia z Walking Wildami nie są traktowane jako re-spin. Tylko w przypadku gry w trybie Free Spins, gdy po dziesiątym free spinie zostaną nam Walking Wildy na bębnach, dostajemy dodatkowe ekstra spiny, dopóki Wildy z bębnów nie zjadą.

Złap Pablo Escobara czyli "symbol zablokowany"

Gdy jakimś cudem (nam to zajęło wiele godzin testowania gry i parę tysięcy zakręceń) uda się trafić w JEDNYM RZĘDZIE przynajmniej trzy symbole z wizerunkiem Pablo Escobara, zaczyna się robić jeszcze ciekawiej. Pole gry dostaje nowe tło - tym razem przenosimy się do więzienia. Trzy symbole z Pablem łączą się z lewej strony środkowego bębna i otrzymujemy 3 zakręcenia. Kręci się wszystko poza naszym Pablem a spaść na bębnie może kolejny Pablo albo złota waliza. Symbol Escobara przyklejony do naszych symboli daje nam 3 zakręcenia "od nowa" (nieważne, za którym zakręceniem trafimy Pabla, zawsze dostajemy do gry maksymalnie 3 zakręcenia), symbol walizki (w której oczywiście jest bomba) podnosi wartości, które każdy z naszych Escobarów trzyma na tabliczce - to nasza wygrana. Gramy, dopóki nie wykorzystamy 3 zakręceń bez trafienia lub (chyba) do zapełnienia symbolami wszystkich miejsc na bębnach. My dotrwaliśmy prawie do końca i warto było!

Podsumowanie

I to w zasadzie wszystko. Ścieżka dźwiękowa? Latynoskie gitarowe melodyjki, odgłosy miasta Medelin i strzelaniny. Czyli to, czego się po tej akurat grze spodziewaliśmy. Ogólne wrażenie bardzo pozytywne - gra jest ciekawa, nie ma dłuższych przestojów bez wygranych, a tryby bonusowe miło urozmaicają i tak interesującą rozgrywkę. Polecamy!

 

PRZETESTU NARCOS

ZA DARMO

W KASYNIE BETSSON 

 

Oprogramowanie: Net Ent
Gra Bonusowa : Tak
Ilość bębnów: 5 Mnożniki wygranej: Nie
Linie wypłaty: 243 Jackpot (Kumulacja): Nie
Auto Gra: Tak Kumulacja Progresywna: Nie
Symbol WILD: Tak Wartości żetonów: 0.05-10 PLN
Darmowe spiny: Tak Żetony na linię: 1-10
Opcja "Ryzyko" : Nie Znaczniki: narcos
Symbol Scatter: Tak Gdzie najlepiej zagrać: Betsson

Zagraj

Dodaj komentarz

Hazardowo rekomenduje: