Neon Staxx

Neon Staxx

Ocena Redakcji

5

Zagraj

Nasza Opinia:

Lata 80' to klimat w jaki zabiera nas swoim najnowszym automatem niezawodny dostawca gier dla internetowych kasyn, firma Net Entertainment. Elektroniczna muzyka, jaskrawe kolory, lasery i kojarzące się z najbardziej zakochaną w nowoczesnej technologii dekadą elementy z pewnością przypadną do gustu dzisiejszym trzydziesto-i czterdziestolatkom. A także tym młodszym, dla których czasy pierwszych gier i komputerów osobistych to nęcąca ale i tajemnicza archeologia.

Neon Staxx to pięciobębnowy i czterorzędowy wideo slot z 40 liniami wygrywającymi liniami. Co jest już regułą w maszynkach od NetEnt, nie może zabraknąć symboli specjalnych, które ułożone na bębnach w odpowiedniej konfiguracji dają nam dodatkowe wygrane lub nowe tryby gry. W wypadku Neon Staxx mamy znaczniki SCATTER, WILD oraz tryb SuperStax.

Zacznijmy od ostatniego – SuperStax to tryb, który właściwie polega na tym, że w odróżnieniu od zwykłych trafień, pod uwagę są brane wygrywające układy z czterech a nie trzech przylegających rzędów. Kiedy tak się dzieje? Wtedy, gdy trafimy na co najmniej trzech bębnach od lewej strony całą ścianę jednakowych symboli. Wygrana wtedy jest naprawdę porządna.

Neon Staxx - automat do gry

Symbole WILD zachowują się tak, jak we wszystkich automatach – zastępują dowolny inny symbol, który może z pozostałymi utworzyć wygrywający układ. Jest wszakże jeden wyjątek. WILD nie zastąpi symbolu SCATTER.

SCATTER pojawić się może na każdym bębnie a trafione co najmniej 3 z nich, również na dowolnych bębnach, dają nam rundę darmowych zakręceń – trzy SCATTERY to 10 free spinów. Podczas rundy darmowych spinów gra rozgrywana jest na tym samym poziomie stawki, co runda, w której trafiliśmy nasze SCATTERY. To jedno, do czego można się przyczepić. Drugie – podczas free spinów na pewno nie trafimy kolejnych darmowych zakręceń.

Co można powiedzieć więcej o samej grze? Dzięki czterem a nie zwyczajowym trzem liniom wygrane trafiają się nieco częściej niż na innych automatach. Dosyć często daje się trafić darmowe spiny. Trzy ściany z jednakowych symboli to już kwestia większej cierpliwości ale wygrana, która dzięki temu nam się trafi, potrafi wynagrodzić długie oczekiwanie. Jeżeli chodzi o podejście finansowe, maszynka jest raczej przyjazna dla gracza.

Na Neon Staxx z pewnością na dłużej zakotwiczą miłośnicy w prostych gier i nieskomplikowanych trybów specjalnych. Neonowe symbole i elektroniczna muzyka również mają coś w sobie – jest to slot niebanalny i warto spędzić przy nim trochę czasu.

Oprogramowanie: Net Ent
Gra Bonusowa : Nie
Ilość bębnów: 5 Mnożniki wygranej: Nie
Linie wypłaty: 40 Jackpot (Kumulacja): Nie
Auto Gra: Tak Kumulacja Progresywna: Nie
Symbol WILD: Tak Wartości żetonów: 0,05/0,10/0,20/0,50/1,00/2,00
Darmowe spiny: Tak Żetony na linię: 1-10
Opcja "Ryzyko" : Nie Znaczniki: neon staxx
Symbol Scatter: Tak Gdzie najlepiej zagrać: Energy

Zagraj

Dodaj komentarz

Hazardowo rekomenduje: