Orient Express

Orient Express

Ocena Redakcji

5

Zagraj

Nasza Opinia:

Ze stacji Yggdrasil odjeżdża Orient Express!

Z Paryża przez Wenecję, Belgrad aż do Istambułu! Na ekskluzywną podróż pełnym przepychu pociągiem zaprasza producent wideo slotów - Yggdrasil. Nowy slot "Orient Express" już dostępny w internetowych kasynach

Orient Express - nowy automat do gry online od YggdrasilNowa gra od Yggdrasil to pięciobębnowy, trzyrzędowy kręcioł z 20 płatnymi liniami, pełen ciekawych funkcji. Tryby gry związane są z odwiedzanymi miastami, czyli Paryżem, Wenecją, Belgradem i Istambułem. Podróż zaczynamy zawsze w Paryżu. Do kolejnego miasta możemy dojechać, trafiając tryb Free Spinów w mieście, w którym obecnie się znajdujemy. Po dojechaniu do Stambułu i trafieniu rundy Free Spinów, możemy sobie wybrać miasto, w którym będziemy kontynuować grę. A w każdym z miast czekają na nas ciekawe opcje bonusowe.

W Paryżu możemy trafić na symbole Walking Wilds. Pojawiają się losowo po zatrzymaniu bębnów. Działają na tej samej zasadzie, co symbole Wild w slocie "Jack and the Beanstalk", czyli dają nam darmowe zakręcenie i po każdej rundzie przesuwają się w lewo o jeden bęben. Różnica jest taka, że w tym trybie już żadne kolejne symbole Walking Wilds się nie pojawią.

W Wenecji po zakręceniu, które przyniesie nam wygrywający układ, na polu gry może pojawić się zegar z mnożnikiem. Pierwszym mnożnikiem jest podwojenie wygranych, w miarę kolejnych trafionych zakręceń mnożnik rośnie aż do x 5. W trybie podstawowym mnożnik może ale nie musi się pojawić. W trybie Free Spinów pojawia się po każdym wygrywającym spinie.

Orient Express - nowy automat do gry online od YggdrasilW stolicy Serbii, Belgradzie, po polu gry jeździ pociąg, od lewej do prawej. Gdy się zatrzyma na którymś bębnie, wówczas cały bęben zamienia się w symbol Wild. I tak jak w przypadku Wenecji - w trybie podstawowym opcja to może się pojawić, w trybie Free Spinów pojawi się podczas każdego darmowego zakręcenia.

Dojechaliśmy do celu, jesteśmy w Belgradzie. Warto by wysłać pocztówkę do znajomych i rodziny. W tym mieście po polu gry fruwają sobie widokówki i losowo zamieniają symbole na bębnach w znaczniki Wild. W grze podstawowej widokówki mogą zamienić w Wildy od 2 do 12 symboli. Podczas Free Spinów tak sie stanie za każdym zakręceniem.

No i w końcu - Free Spiny. Trafienie na bębnach trzech symboli Free Spins daje nam 7 darmowych zakręceń. 4 symbole to 15 darmowych rund a 5 symboli - 30 free spinów. Poza tym na bębnach mogą się pojawić różne symbole Wild, w zależności od miasta, w którym akurat jesteśmy. Uff!

Sporo tego. Niemniej gra jest bardzo prosta. I przede wszystkim - wciągająca. Każdy przecież chce w końcu dojechać do Istambułu! I nieważne gdzie aktualnie się znajdujemy, na wycieczkę życia możemy wybrać się zawsze i wszędzie!

 PRZETESTUJ SLOT ORIEN EXPRESS ZA DARMO W KASYNIE EURO !

Oprogramowanie: Yggdrasil Gaming
Gra Bonusowa : Tak
Ilość bębnów: 5 Mnożniki wygranej: Tak
Linie wypłaty: 20 Jackpot (Kumulacja): Nie
Auto Gra: Tak Kumulacja Progresywna: Nie
Symbol WILD: Tak Wartości żetonów: 0.05-25
Darmowe spiny: Tak Żetony na linię: 1
Opcja "Ryzyko" : Nie Znaczniki: Orient Express
Symbol Scatter: Nie Gdzie najlepiej zagrać: Casino EURO

Zagraj

Dodaj komentarz

Hazardowo rekomenduje: