The Phantom's Curse

The Phantom's Curse

Ocena Redakcji

5

Zagraj

Nasza Opinia:

Pełna nazwa najnowszego wideo slotu produkcji NetEnt to Universal Monsters The Phantom's Curse i ma to oczuwiście związek ze współpracą producenta gry ze studiem filmowym i prawami autorskimi. Tak czy inaczej, nowa gra przybliża nam znaną historię upiora w operze.

The Phantom's Curse to 4-rzędowy, 5-bębnowy slot wideo z 40 wygrywającymi liniami. Wygrywające układy, czyli co najmniej 3 symbole na wygrywającej linii, możemy trafiać i od lewej i od prawej strony pola gry. Na polu gry znajdziemy regularne symbole (karciane kolory, lusterka, pierścionki, róże czy sztylety) oraz kilka symboli specjalnych, którym warto przyjrzeć się bliżej.

Pierwszy bęben zarezerwowany jest dla symbolu Stacked Phantom. Są to, zajmujące dwa przylegające pola, portrety głównego bohatera. Stacked Phantom może różnie zadziałać, w zależności od tego, co pojawi się na bębnie piątym. 

Gdy na ostatnim bębnie spadnie symbol Stacked Christine, wówczas rozpoczynamy rundę bonusową Pick and Click, która składa się z dwóch etapów. W pierwszym etapie mamy do wyboru osiem róż, pod którymi ukryte są wygrane. Pierwszy wybór zawsze jest celny, pod kolejna różą możemy znaleźć kolejną wygrana albo znak X, który powoduje przejście do rundy drugiej. Tutaj mamy do wyboru trzy lustra. Pod każdym z nich ukryty jest mnożnik, od 1 do 3. Po dokonaniu wyboru i ujawnieniu mnożnika, suma wygranych żetonów z etapu pierwszego jest mnożona przez liczbę odkrytą w lustrze. I cała wygrana ląduje na naszym koncie.

Gdy jednak na bębnie piątym spadnie symbol Stacked Mask, wtedy uruchamia się tryb Masked Phantom Re-spin. Efektem tego jest jeden darmowy spin, podczas którego symbole Stacked Phantom i Stacked Mask zamieniają się w symbole Wild, jak również wszystkie symbole Mask i Phantom, które ewentualnie pojawiły się podczas inicjującego bonusowe zakręcenie spinu. Jeżeli mamy nieco szczęścia, w tym trybie trafiają się naprawdę grube wygrane. Natomiast jeśli symbol Stacked Phantom spadnie na pierwszy bęben (co zdarza się relatywnie często) a na piątym nie pojawi się żaden symbol specjalny, wówczas przejmuje on rolę zwykłego symbolu Wild, zastępującego wszystkie inne symbole (oprócz specjalnych).

Poza wymienionymi powyżej, mamy w grze jeszcze jeden symbol specjalny - Scatter. Graficznie przedstawia żyrandol i nie bez przyczyny. Trafienie symbolu Scatter na bębnie 1, 3 i 5 uruchamia tryb free spinów. Podczas tego trybu nad naszymi głowami wisi wymieniony żyrandol, podtrzymywany przez pięć lin. Każda lina połączona jest z jednym bębnem. Jeżeli podczas free spinów na którymś z bębnów wyląduje symbol Masked Phantom, wówczas nasz bohater przecina odcinek liny odpowiedzialny za niniejszy bęben. Wtedy wszystkie symbole Masked Phantom z tego bębna zostają spiętrzone jako pełen stos symboli i pozostają takie aż do zakończenia rundy free spinów. A kiedy kończy się ta runda? Wtedy, gdy zostanie przecięta ostatnia lina i żyrandol z hukiem spada na scenę.

I to właściwie wszystkie ciekawostki występujące w tej grze. Jeżeli chodzi o grafikę, jest ona poprawna, jednak bez fajerwerków - tłem gry jest scena widziana od strony aktorów, czyli widzimy pustą widownię opery. Jeżeli chodzi o dźwięki, to są upiorne i operowe, czyli takie jak być powinny.

Czy warto zagrać w The Phantom's Curse? Zdecydowanie tak. Wiele trybów bonusowych nie pozwoli nam się znudzić tym slotem a duże wygrane, które dzięki nim mamy szansę uzyskać, z pewnością sprawią, że najnowsza produkcja NetEnt na długo zapadnie nam w pamięć.

 

ZAGRAJ W PHANTOM'S CURSE W KASYNIE ENERGY!

Oprogramowanie: Net Ent
Gra Bonusowa : Tak
Ilość bębnów: 5 Mnożniki wygranej: Tak
Linie wypłaty: 40 Jackpot (Kumulacja): Nie
Auto Gra: Tak Kumulacja Progresywna: Nie
Symbol WILD: Nie Wartości żetonów: 0.05-5
Darmowe spiny: Tak Żetony na linię: 1-10
Opcja "Ryzyko" : Nie Znaczniki: The Phantom's Curse
Symbol Scatter: Tak Gdzie najlepiej zagrać: Energy

Zagraj

Dodaj komentarz

Hazardowo rekomenduje: