Turn Your Fortune

Turn Your Fortune

Ocena Redakcji

5

Zagraj

Nasza Opinia:

Przedstawiamy najnowszą produkcję Net Entertainment - wideoslot Turn Your Fortune. Od premiery poprzedniej gry, czyli Vikings™, minęło już trochę czasu, z tym większa niecierpliwością czekaliśmy na to, co też gigant branży zaprezentuje w następnej kolejności. Nie zawiedliśmy się!

Turn Your Fortune to bez wątpienia gra na najwyższym poziomie. Rewelacyjna grafika, przyjemna ścieżka dźwiękowa oraz niebanalne, premierowe rozwiązania bonusowe. Rzućmy więc bliżej okiem na automat, który samym swoim tytułem obiecuje odwrócenie naszego losu w tę dobrą stronę.

Po uruchomieniu slota widzimy pole gry wypełnione symbolami oraz złoty bęben z lewej strony. Pole gry to pięć cztero-rzędowych bębnów. 40 płatnych linii. Symbole to broszki, nie-broszki z wizerunkami różnych stworzeń (sowa, żółw, ślimaczek, rybka, lew - wszystko w złocie i drogich kamieniach), tradycyjne symbole karciane (A, K, Q, J) oraz symbole specjalne: motylek - Wild i paw - Scatter. Oraz tajemniczy kluczyk, który pojawi się w trybie bonusowym, o którym niżej. Symbol Wild zastępuje wszystkie pozostałe, poza specjalnymi. A do czego służy Scatter?

Opis automatu do gry Turn Your Fortune - Hazardowo.com

Symbole Scatter pojawiają się na bębnach 1, 3 oraz 5. Służą do uruchomienia dwóch różnych trybów bonusowych.

Pierwszy tryb bonusowy (albo drugi, nieważne, oba są od siebie niezależne) rusza, gdy trafimy dwa symbole Scatter powiązane jakoś z płatną linią regularnych symboli. Wówczas ruszają Fortune Re-Spins, w których wygrywamy dwie niezależne nagrody. Pierwsza wynika z tego, co trafimy na bębnach. Wysokość drugiej zależy od tajemniczego złotego bębna widocznego po lewej stronie.

Fortune Re-Spins

Podczas pierwszego re-spinu na naszych bębnach widzimy te symbole, które złożyły się na pierwszy wygrywający układ. One zostają na polu gry a bębny kręcą się ponownie. Każdy kolejny trafiony ten sam symbol podczas kolejnego zakręcenia dodaje kolejny punkcik do rozetki widocznej na bębnie. Gdy nasz rozetka zostanie "uzupełniona" w odpowiednią ilość trafionych symboli (5 sztuk), na bębnie zostaje podświetlony kolejny, wyższy mnożnik. W tym trybie możemy również trafić na bębnie symbol kluczyka - wówczas bęben zostaje przekręcony na wyższy poziom. Poziomów bębna jest aż 5, a najwyższy mnożnik wynosi 2000. 

Gdy już żaden właściwy symbol nie spadnie na nasze pole gry podczas re-spinu, wygrana jest kalkulowana. Raz - dostajemy to, co wynika z płatnych linii utworzonych z symboli na bębnach, dwa - wykręcony na złotym bębnie mnożnik naszej stawki. Bywa grubo, bo na początek otrzymujemy za samo rozpoczęcie trybu bonusowego gwarantowany mnożnik x20, co z pierwszym poziomem na bębnie, który równa się także 20 daje wygraną w wysokości 400 monet. Gwarantowaną!

Free Spins

Tryb darmowych spinów rusza, gdy trafimy wszystkie 3 Scattery, czyli po jednym na polu 1, 3 i 5. Zabawa przypomina pierwszy tryb bonusowy, jednak jest o wiele lepsza. Po pierwsze, tu również udział w grze bierze złoty bęben z lewej strony. Naszym zadaniem wciąż jest uzupełnianie rozetki i przechodzenie kolejnych poziomów bonusowego mnożnika. Jednak tym razem mamy nieco łatwiej.

Po pierwsze - na polu gry możemy trafić symbol "+10", który dodaje 10 monet do naszej rozetki. Po drugie - każdy trafiony Scatter daje nam dodatkowe darmowe zakręcenie. Po trzecie - gdy wszystkie 20 pól na polu gry zapełni się naszymi symbolami, bęben również przekręci się na wyższy poziom. W tym trybie z reguły pomnożymy naszą stawkę nawet kilkaset razy!

Co do naszych trybów bonusowych - dużo łatwiej trafić re-spiny w trybie z dwoma Scatterami, niż free spiny z trzema. Pierwszy tryb bonusowy podczas testów udawało nam się upolować mniej więcej co 30-40 spinów. Na trzy Scattery czekaliśmy zakręceń ponad 100. Może większa próbka dałaby inne wyniki?

Podsumowując, nowa gra od NetEnt, czyli Turn Your Fortune, to świetny, autorski pomysł z nienagannym wykonaniem. Pierwszy tryb bonusowy trafia się na tyle często, żeby niecierpliwych graczy nie zniechęcić. Naturalnie mamy tu także zwykłe wygrane, wynikające ze wspomnianych 40 płatnych linii, ale kto by na nie zwracał uwagę, kiedy złoty bęben może dać nam naprawdę prawdziwą fortunę?

***

ZAGRAJ NA AUTOMACIE

TURN YOUR FORTUNE

W KASYNIE BETSSON 

***

Oprogramowanie: Net Ent
Gra Bonusowa : Tak
Ilość bębnów: 5 Mnożniki wygranej: Tak
Linie wypłaty: 40 Jackpot (Kumulacja): Nie
Auto Gra: Tak Kumulacja Progresywna: Nie
Symbol WILD: Tak Wartości żetonów: 0.01-1
Darmowe spiny: Tak Żetony na linię: 1-10
Opcja "Ryzyko" : Nie Znaczniki: turn your fortune
Symbol Scatter: Tak Gdzie najlepiej zagrać: Betsson

Zagraj

Dodaj komentarz

Hazardowo rekomenduje: