Artykuły Hazardowe

BetUp - bukmacherskie turnieje na żywo!

Niespełna miesiąc temu kasyno Unibet rozszerzyło swoją ofertę o nową, ciekawą formę rozrywki online - turnieje bukmacherskie pod nazwą BetUp. Fanom hazardu online w różnych formach wystarczy powiedzieć że jest to sprytne połączenie zakładów live i turnieju pokerowego. A o co chodzi dokładnie? Już tłumaczymy!

Aby wziąć udział w nowej zabawie, należy wybrać dostępne w tym formacie wydarzenie sportowe (np. mecz piłkarski) i opłacić wpisowe do turnieju (np. 5 €). W momencie rozpoczęcia meczu wszyscy gracze co kilka minut dostają nowe zdarzenie/pytanie którego wynik mogą obstawiać i które dotyczy bieżących wydarzeń na boisku. W każdej rundzie pada jedno pytanie np. „Co wydarzy się między 1-szą a 4-tą minutą?”, „Kto wywalczy kolejny rzut rożny?” itp., a zawodnicy muszą szybko wytypować swoje odpowiedzi. Im więcej celnych trafień, tym więcej punktów i wyższa pozycja w rankingu.

  

Pula nagród zostaje utworzona z wpisowego i na koniec gry jest dzielona pomiędzy zawodników uplasowanych na najwyższych pozycjach w rankingu. Co ciekawe, Unibet udostępnia również wersję gry bez wpisowego tzw. freerolle, które wciąż oferują nagrody pieniężne. Taka turniejowa formuła współzawodnictwa na pewno znana jest graczom w pokera, a do jej popularności przyczynia się fakt, że za drobną kwotę wpisowego można wygrać całkiem spore pieniądze, jeśli znajdziemy się w czołówce rankingu pod koniec zawodów.

Warto tutaj zaznaczyć, że aktualnie wszystkie ważne mecze, które biorą udział w nowej zabawie podzielone są na dwie połowy (tzn. osobny turniej na wydarzenia z pierwszej i osobny na drugą) a więc odpada troska o to, że trzeba siedzieć przez półtorej godziny przykuty do swojego smartfona aby nie wypaść z zabawy - możemy wziąć udział w turnieju BetUp w pierwszej połowie meczu, wygrać pieniążki, a drugą już spokojnie obejrzeć...


ZALETY FORMATU BetUP

  • małe ryzyko finansowe (wpisowe kilka euro)
  • dobra zabawa podczas meczu
  • dostępne na smartfonach
  • nowość, a więc Unibet dokłada często do puli (+ freerolle)
  • bezpośrednia rywalizacja z innymi typerami

BetUp jest ciekawą, lekką, alternatywną formą zakładów, dedykowaną do grupy łagodniejszych fanów bukmacherki online. Zabawa w BetUp nie wymaga ani szerokiej wiedzy na temat sportu, ani doświadczenia w zakładach, a co najważniejsze nie wymaga grubego portfela.

Jak pisze o nowym produkcie sam Unibet, jest to nowy "second screen experience" a więc w wolnym tłumaczeniu "zabawa na drugim ekranie" - rozrywka skierowana do tych kibiców, którzy nawet w trakcie oglądania ulubionej dyscypliny sportu nie wypuszczają smartfona z dłoni... Naszym zdaniem stanowi przede wszystkim dobrą zabawę, szansę na zrobienie solidnej wygranej bez dużego ryzyka finansowego i  dobre wprowadzenie, dla tych którzy dopiero zaczynają swoją „karierę bukmacherską” na zakładach live.

Innowacyjna usługa to produkt firmy Commologic, stworzony specjalnie dla firmy Unibet i dostępny na stronie internetowej tego operatora w sekcji BUKMACHER.

Zainteresowanym polecamy obejrzenie krótkiego filmu instruktażowego oraz naszych screenshotów z zabawy.

 

BetUp - nowość od Unibet - turnieje bukmacherskie live

BetUp - nowe turnieje bukmacherskie w Unibet - kupno biletu

PRZETESTUJ SYSTEM BetUp TERAZ !

 

Dodaj komentarz

Hazardowo rekomenduje: