Recenzje Najlepszych Automatów

EggOMatic - Recenzja automatu

Wskakuj do kurnika, przegoń ptaszyska po liniach i łap spadające jajka – a razem z nimi konkretne wygrane! EggOMatic to nowy automat do gry, od którego ciężko będzie Ci się oderwać!

EggOMatic – czyli po naszemu JajkoMat – to nowy slot internetowy ze stajni firmy NetEnt. Opublikowany latem 2013 roku przynosi to co aktualnie najlepsze w jednorękich bandytach online: dopracowaną szatę graficzną i dźwiękową, znakomicie płacące bonusy i ciekawy patent  z sygnalizowanymi premiami w postaci spadających na bębny maszyny jajek.

WIDEO RECENZJA

Sprawdź naszą recenzję VIDEO z gry na tym automacie, lub czytaj dalej aby poznać szczegóły i naszą opinię!

 

OPIS

Pozornie Eggomatic to maszyna do gry jakich wiele na rynku – klasycznie 5 kręconych bębnów, do tego 20 wygrywających linii. Ustawiamy poziom stawki i wartość żetonu, kręcimy i gramy – dzień jak co dzień.

Ale prawdziwa nowość i znakomite urozmaicenie tej gry to tytułowy JajkoMat czyli umieszczona obok bębnów maszyna, z której co chwila wyskakują jajka z bonusami. Widoczne są one nad bębnami automatu i z każdą kolejną rundą przesuwają się o jeden bęben od prawej do lewej strony.

Eggomatic - recenzja automatu w portalu Hazardowo.com

Od razu widzimy, jaką premię ma każdej jajko, ale żeby ją dostać, na bębnie pod jajkiem musi pojawić się symbol WILD. Wówczas jajko spada w nasze ręce i przyznaje nam konkretną wygraną lub dobrego bonusa.

BONUSY

Oto rodzaje jajek bonusowych w automacie EggOMatic:

  • Jajko Wygranych Monet – bezpośrednia wypłata, w zależności od poziomu stawki (dla poziomu 1 jajko może mieć mnożnik od 50 do 2500 wartości stawki)
  • Jajko Darmowych Spinów – zielone jajko z „free spins” – po złapaniu odpala rundę darmowych spinów, od 7 do 50, wartość ta widoczna jest na jajku
  • Jajko „Spreading Wild” – czyli tzw. zaraźliwy joker – symbol WILD, który po spadnięciu rozprzestrzenia się na wszystkie sąsiadujące symbole na bębnach, robiąc z nich również WILDy. Co to znaczy na dobrej linii nie trzeba chyba tłumaczyć fanom automatów do gry – MEGA wygrane! Sprawdź naszą recenzję video i zobacz jak z zakładów za 2€ robimy ponad 70 czy ponad 120€ - właśnie dzięki szalonemu symbolowi WILD
  • Jajko Niespodzianka – jajko z symbolem S (Surprise) – jajko, którego zawartości nie znamy zanim go nie złapiemy – wówczas może nam dać jeden z powyższych bonusów (wygrane monety, darmowe rundy albo zaraźliwy WILD)

Eggomatic - recenzja automatu w portalu Hazardowo.com

POZOSTAŁE SZCZEGÓŁY

Oczywiście pojawiający się na bębnach symbol WILD nie tylko łapie jajka będące nad nim, ale również spełnia swoją  standardową funkcję, czyli zastępuje możliwie najlepszy symbol na wygrywającej linii.

Warto wspomnieć też o tym, że podczas darmowych obrotów jajka bonusowe wyskakują z JajkoMatu za każdym obrotem, więc szanse na ich złapanie rosną znacząco. Dlatego z reguły porcja darmowych spinów oznacza naprawdę wysoką wygraną (zobacz w naszej recenzji video Slotu EggoMatic jak wygrywamy 15 darmowych spinów i z 2€ robimy ponad 70!)

Automat EggoMatic oferuje grę na 10 poziomach stawki, nominał naszego żetonu możemy ustalić na następującym poziomie: 0,01€ - 0,02€ - 0,05€ - 0,10€ - 0,20€ - 0,50€ - 1€. A więc minimalna stawka za jedną rundę gry wynosi 0,20€ a maksymalna 200€.

Grze towarzyszy przyjemna, spokojna muzyka o filmowym charakterze i znakomite udźwiękowienie samej rozgrywki.

Na osobną pochwałę zasługuje również animowane intro do gry, które wprowadza nas w historię Jajkomatu i swoim wykonaniem po prostu rzuca na kolana.

Eggomatic - recenzja automatu w portalu Hazardowo.com

PODSUMOWANIE I NASZA OPINIA

EggOMatic to zdecydowanie jeden z lepszych automatów na jakich mieliśmy przyjemność grać w ostatnich miesiącach.

Nowatorska funkcja JajkoMatu sprawia, że oczekiwanie na możliwego bonusa robi się dużo bardziej ekscytujące. Od momentu kiedy jajko wyskoczy z maszyny do zniknięcia z lewej strony mamy pięć rund, w trakcie których możemy je złapać, co czyni grę dużo ciekawszą i emocjonującą.

Stosunkowo niskie wygrane ze zwykłych linii w pełni rekompensowane są przez hojne wypłaty fundowane z bonusowych jajek – szczególnie przez „spreading wild” i konkretnie dopalone bonusami darmowe rundy.

Polecamy gorąco przetestowanie tej maszyny do gry w kasynie CASINO EURO – darmowy trening bez rejestracji a dla graczy na prawdziwe pieniądze – do 150€ bonusa powitalnego gratis!

KLIKNIJ I GRAJ TERAZ!

 

Dodaj komentarz

Hazardowo rekomenduje: