Zakłady na żywo

Jak zakładać się na żywo?

Medium, jakim jest Internet, pozwoliło branży bukmacherskiej na wprowadzenie zupełnie nowego, atrakcyjnego produktu, jakim są zakłady na żywo. Już nie musimy się martwić, że nie zdążymy obstawić wynik interesującego nas wydarzenia. Zdążymy – teraz możemy obstawiać nawet po rozpoczęciu meczu.

Zakłady na żywo oferują już niemal wszyscy liczący się bukmacherzy. Jest to niewątpliwa atrakcja dla graczy – nie dość, że emocjonujemy się sportowym wydarzeniem, to jeszcze w całym czasie jego trwania możemy składać zakłady na najróżniejsze sytuacje. A więc możemy obstawić najprościej, czyli kto wygra mecz. Możemy się założyć, kto strzeli pierwszą bramkę czy ile sędzia pokaże żółtych kartek. Możemy obstawić, ile tych bramek wpadnie w meczu i ile będzie rzutów karnych. Oferta na każdy mecz zależy wyłącznie od wyobraźni bukmachera. W meczu tenisowym możemy się założyć o zwycięzcę każdego seta, o ilość asów serwisowych czy ewentualny skrecz. I to przez cały czas trwania meczu.

 Zakłady bukmacherskie live - obstawianie na żywo

Coś, co odróżnia zakłady na żywo od regularnych zakładów sportowych jest kwestia kursów. Kurs na dane zdarzenie zmienia się w trakcie meczu w związku ze zmieniającą się sytuacją na sportowej arenie. I tak, na przykład przed rozpoczęciem meczu mamy kurs 1.30 – 2.30 – 4.50 ale już w przypadku strzelenia bramki przez jedną z drużyn oczywiście kurs na jej zwycięstwo maleje. Znikają kursy na zdarzenia rozstrzygnięte (np. padły 3 gole więc już się nie założymy o to, że padną 3 gole itd.), pojawiają się nowe oferty. Ciągle coś się dzieje.

 Zakłady bukmacherskie live - obstawianie na żywo

Kursy z minuty 45.22 przy sytuacji remisowej.

 Zakłady bukmacherskie live - obstawianie na żywo

Kursy z minuty 51:20 przy jednobramkowej przewadze Lokomotivu Moskwa

 Zakłady bukmacherskie live - obstawianie na żywo

Kursy z minuty 60:06 przy dwubramkowej przewadze Lokomotivu Moskwa

Oczywiście bukmacher zabezpiecza się przed sytuacją, gdy konkretne zdarzenie może zmienić sytuację na boisku a co za tym idzie jego kurs jest niewspółmierny do rzeczywistych szans uczestników spotkania. W takim wypadku, na przykład gdy na boisku mamy akcję „sam na sam” z bramkarzem lub rzut karny, bukmacher zawiesza przyjmowanie zakładów i swoją ofertę odblokowuje dopiero po rozwiązaniu drażliwej sytuacji.

 Zakłady bukmacherskie live - obstawianie na żywo

Nie znaczy to jednak, że nie mamy szans złapać buka na pomyłce. Mamy jak najbardziej. Duża liczba zmiennych wpływających na wynik może spowodować, że kursy bukmachera będą w pewnej chwili premiować sprytnego typera. Warto więc uważnie śledzić mecz i aktualny kurs, bo może trafimy szanse, której wykorzystanie zaowocuje wygraną.

Co nam jeszcze daje Internet w tej zabawie? Ano coraz więcej firm bukmacherskich oprócz możliwości obstawiania na żywo oferuje także live streaming, czyli transmisję video wydarzenia, na które oferuje swoje kursy. Jest to wyśmienita rozrywka i zabawa, na bieżąco obserwujemy sytuację na sportowej arenie jednocześnie mając do dyspozycji pełną i na bieżąco aktualizowana ofertę kursowa. Żyć nie umierać, obstawiać i wygrywać. O streamingu live przeczytasz w tym artykule.

Sprawdź, u którego bukmachera założyć konto!

Dodaj komentarz

Hazardowo rekomenduje: