Recenzje Najlepszych Automatów

Mega Fortune - Recenzja Automatu

Klasyka klasyki. Legendarny automat z legendarnie wysokimi jackpotami. Jeżeli swoją przygodę z wideo slotami dopiero zaczynasz i chcesz to zrobić w wielkim stylu, ten automat jest właśnie dla Ciebie.

Motyw przewodni Mega Fortune to styl życia milionerów – złoto, biżuteria, dolary, limuzyny oraz drogie trunki. To wszystko czeka na zdobywców rekordowych jackpotów, jakie oferuje ta gra. Ostatni ze szczęśliwców zgarnął w lipcu tego roku niemal 6 milionów euro!

WIDEORECENZJA

Sprawdź naszą recenzję VIDEO z gry na tym automacie, lub czytaj dalej aby poznać szczegóły i naszą opinię!

OPIS

Mega Fortune to pięć bębnów i aż 25 płatnych linii. Oprócz tego mamy do wyboru 4 poziomy zakładów. Maksymalny zakład za jedno zakręcenie wynosi aż 200 PLN. A do wygrania mega fortuna.

Gra już swoje lata ma, nie spodziewajmy się po niej jakichś specjalnych bajerów. Tradycyjnie jak w innych wideo slotach mamy symbole WILD (grafika przedstawiająca luksusowy jacht – a jakże!), które zastępują każdy z symboli oraz SCATTER (szampan!). Uzbieranie trzech scatterów skutkuje grą bonusową – po wybraniu jednego z trafionych scatterów otrzymujemy darmowe spiny oraz specjalny mnożnik. Bardzo przyjemną niespodzianką jest to, że podczas darmowych spinów wystarczy trafić tylko dwa scattery aby losować kolejne bonusy, czyli free spiny i jeszcze wyższe mnożniki. I tak, jak trafić jackpota jest niesamowicie trudno, tak właśnie podczas darmowych zakręceń wygranych dzięki scatterom można się najpewniej i wysoko obłowić.

Recenzja automatu do gry Mega Fortune w portalu Hazardowo.com

BONUSY

A co z tym legendarnym jackpotem? Aby o niego zawalczyć, musimy trafić co najmniej 3 symbole BONUS ułożone na bębnach licząc od lewej strony. W takim wypadku przed naszymi oczami pojawi się koło fortuny, na którym posługując się przyciskiem STOP będziemy próbować dostać się do jego środka, pokonując kolejne pierścienie. Trafimy w strzałkę – wchodzimy głębiej i gramy o wyższe nagrody, trafimy liczbę – wygrywamy kasę. Co mniej fajne, to trafienie symboli BONUS uruchamia koło fortuny tylko w wypadku, gdy ułożą się one na jednej z 25 płatnych linii, tak jak wszystkie inne niebonusowe symbole. Może się więc zdarzyć, że zobaczymy 5 symboli BONUS na bębnach ale nic z tego dla nas nie wyniknie…

Żeby było jeszcze lepiej, w zasadzie jackpoty mamy do wygrania aż trzy. Największy Mega Jackpot, nieco niższy Major Jackpot oraz najmniejszy Rapid Jackpot. Każdy z nich możemy trafić na bonusowym kole fortuny a najłatwiej oczywiście z tym najniższym.

Recenzja automatu do gry Mega Fortune w portalu Hazardowo.com

PODSUMOWANIE I NASZA OPINIA

Mega Fortune to bardzo przyjemna i przejrzysta gra. Wystarczy dosłownie kilka zakręceń aby się w nią wczuć a wypłacalność na poziomie 96% sprawia, że grając z budżetem na poziomie stukrotności stawki zakładu (czyli np. mając na koncie 200 złotych i kręcąc za 2 złote) gramy praktycznie w nieskończoność. I jeszcze ten widoczny cały czas na górze ekranu ciągle rosnący Mega Jackpot… Całości dopełnia nieprzeszkadzająca muzyka.

I naprawdę nie należy się frustrować, gdy po dziesiątym trafieniu gry bonusowej wciąż naszym największym osiągnięciem jest przejście pierwszego kręgu nagród. Dość często padające scattery i związane z tym darmowe spiny z dodatkowymi mnożnikami potrafią porządnie zasilić nasz budżet wysokimi wygranymi.

Młodszym bratem Mega Fortune jest znany z innych kasyn Mega Fortune Dreams – automat bardzo podobny do oryginału ale z nowym jackpotem. Warto go sprawdzić!

Wideoautomat Mega Fortune znajdziemy w kasynach internetowych ComeOn, Betclic, Expekt, Mr. Green, Redbet oraz Sportingbet.

Dodaj komentarz

Hazardowo rekomenduje: