Zasady Gier Hazardowych

Automaty Do Gier

Automaty (zwane też jednorękimi bandytami / ang: slots) to najbardziej popularna forma hazardu, zarówno w internecie jak i na żywo. Szacuje się, że dają one około 70% przychodów przeciętnemu kasynu. Kiedyś głównie mające na bębnach kolorowe owoce, dzisiaj sloty oferują wszystkie możliwe wzory, motywy, tematy i bonusowe gry.

Ich popularność wynika z prostoty zasad, łatwosci obsługi, stosunkowo niskich kosztów gry oraz z długiego czasu w jakim automaty pozwalają nam bawić się w kasynie internetowym lub tradycyjnym.

Przetestuj u nas najbardziej popularne maszyny! Za darmo, bez rejestracji, bez zakładania konta - KLIKNIJ i ZAGRAJ jak w prawdziwym kasynie online! Wersje testowe u nas gratis!

Dlaczego automaty w internecie ?

 • darmowy trening i testowanie każdej maszyny - bez ograniczeń!
 • jackpoty (kumulacje wygranych) idące w setki tysięcy dolarów - to możliwe tylko w internecie, bo na automatach do gier grają miliony graczy każdego dnia
 • najwiekszy wybór jednorękich bandytów - owoce, numery, symbole, obrazki
 • specjalne gry dodatkowe i premie
 • bonusy powitalne dla nowych graczy w każdym rekomendowanym u nas kasynie!

 Jak grać na automatach?

Gra na slotach jest prosta, bo nie wymaga od nas żadnych decyzji tak jak blackjack czy poker, a obstawienie zakładu jest dużo prostsze niż np. ruletka. Ale warto zwrócić uwagę na kilka zmiennych, które znajdziemy prawie zawsze w jednorękim bandycie w internecie.

Co możemy ustawić przed pierwszym spinem ?

Denominacja - wartość jednego żetonu czyli podstawowej jednostki gry w walucie w jakie toczy się gra. To właśnie jest fajne w kasynach internetowych - możemy kręcić automatami za darmo, a na pieniądze - nawet tylko za jednego centa! Plusem i minusem ustawiamy takie stawki na jakie nas stać.

Ilość żetonów na jedną linię (ang: line bet). Tutaj możemy ustalić ile postawimy żetonów na jedną linię w każdym spinie.

Ilość lini w spinie. Różne automaty mają różną ilość wygrywających linii. Klasyczne jednorękie bandziory z trzema bębnami miały tylko jedną linię, na której musiały ustawić się szczęśliwe obrazki, nowoczesne automaty mają nawet do 50 różnych połamanych wzorów. Więcej linii to oczywiście większe szanse na trafienie ciekawego układu.

Uwaga - w niektórych polecanych kasynach nie możemy zmieniać ilości linii, po prostu gramy na tylu ile jest na automacie.

Dostępne polecenia na automatach

Podstawowy to oczywiście ZAKRĘĆ czyli jeden spin z ustaloną ilością linii i żetonów na linię.

AUTOMAT pozwala na zaprograwanie maszyny hazardowej na określoną przez nas ilość spinów, a więc możemy wziąć do ręki drinka, nie męczyć się klikaniem i patrzeć tylko czy fortuna się do nas uśmiechnie. Automatyczne spiny możemy ograniczyć do ilości obrotów lub konkretnej sumy naszego konta na plus albo na minus.

Największe szanse statystycznie na wygraną kasyno ustawia zawsze kiedy gramy maksymalną liczbą żetonów na linię i maksymalną liczbą linii. Żeby oszczędzić nam klikania większość automatów ma specjalny przycisk: ZAKŁAD MAKS. Jeśli liczysz więc na duże jackpoty i premie - zawsze graj po maksie!

Automaty po angielsku - słowniczek

 • BET - zakład, denominacja (w zależności od automatu i kasyna)
 • LINES - ilość wybranych linii
 • TOTAL BET - całkowity zakład (linie x wartość żetonu)
 • BET MAX - zakład maksymalny
 • PAYTABLE - tablica wypłat i wszystkich dostępnych bonusów i nagród
 • SPIN - zakręć
 • REEL - bęben

Więcej informacji o automatach do gry znajdziesz również na naszym zaprzyjaźnionym serwisie www.Automaty-do-Gry.pl

Słowniczek slotowy

Dodaj komentarz

Hazardowo rekomenduje: