Dracula

Dracula

Ocena Redakcji

5

Zagraj

Nasza Opinia:

Jedna z najnowszych produkcji Net Entrtainment, wideo slot Dracula, to kolejny krok do przodu w dziedzinie internetowych automatów do gry. Znane z wcześniejszych produkcji realistyczne animacje i ciekawe tryby bonusowe uzupełnione zostały rewelacyjnym dźwiękiem w systemie 3D Binaural Sound. Dracula to slot kompletny a gra na nim przypomina oglądanie filmy w kinie.

Dracula automat do gry - opis, opinie, Hazardowo

Wideo slot Dracula to pięciobębnowy i czterorzędowy (!) automat, co powoduje, że możliwości uzupełnienia wygrywających układów mamy teoretycznie więcej. Ale nie to jest najciekawsze w tej maszynce. Otóż obok pola gry widzimy animowaną postać samego hrabiego Draculi. Siedzi na fotelu i przebiera palcami ale co jakiś czas robi groźną minę – i na to wszyscy czekamy. Bo gry hrabia się wścieknie, nad polem gry przelatują nietoperze, czego efektem jest tzw. Funkcja Nietoperz. Przelatujące nietoperze siadają na polach gry, od 4 aż do 12, zamieniając zajęte pola w jeden losowo wybrany symbol, w tym symbol Wild. Przy kolejnym zakręceniu mamy szansę na naprawdę dużą wygrana gdy zaznaczone symbole utworzą z tymi pozostałymi wygrywający układ. Nie ma reguły, jak często spotkamy nietoperze – może to być kilka spinów z rzędu a możemy na nie czekać dłuższy czas.

Kolejną rzeczą, na jaką czekamy grając na tym slocie są darmowe spiny – tych otrzymamy 10, gdy na bębnie numer 2 pojawi się cała sylwetka hrabiego a na bębnie numer 4 taki sam obraz jego wybranki. Wówczas zastygają w miłosnym uścisku a my przez 10 darmowych rund zbieramy najczęściej wysokie wygrane.

W trybie Free Spins, oprócz darmowego kręcenia, czekają na nas jeszcze dwie miłe niespodzianki. Po pierwsze, podczas każdego z dziesięciu zakręceń działa Funkcja Nietoperz, z tym, że zaznaczonych przez przelatujące nietoperze symboli może być od 4 aż do 20 – czyli wszystkie pola mogą zamienić się w ścianę wygrywających symboli. Po drugie – trafiając na bębnie symbol Stacked Wild dostajemy dodatkowe dwa darmowe spiny. Poza tym Stacked Wild zastępuje wszystkie symbole, więc sam z siebie może nam dać kolejną wysoką wygraną.

Podsumowując – Dracula to naprawdę najwyższa półka, jeżeli chodzi o internetowe wideo sloty. Rewelacyjna grafika, znakomity dźwięk i ciekawe opcje bonusowe sprawiają, że gra na tej maszynce to czysta przyjemność. Poza tym bardzo częste wygrane oraz jeszcze wyższe w grze bonusowej powodują, że ciężko tej gry nie polubić a jeszcze ciężej od niej odejść. Dracula to przygoda na długie godziny!

Oprogramowanie: Net Ent
Gra Bonusowa : Tak
Ilość bębnów: 5 Mnożniki wygranej: Nie
Linie wypłaty: 40 Jackpot (Kumulacja): Nie
Auto Gra: Tak Kumulacja Progresywna: Nie
Symbol WILD: Tak Wartości żetonów: 0,05/0,10/0,20/0,50/1,00/2,00/5,00
Darmowe spiny: Tak Żetony na linię: 1-10
Opcja "Ryzyko" : Nie Znaczniki: dracula
Symbol Scatter: Nie Gdzie najlepiej zagrać: Energy

Zagraj

Dodaj komentarz

Hazardowo rekomenduje: