Empire Fortune

Empire Fortune

Ocena Redakcji

5

Zagraj

Nasza Opinia:

Firma Yggdrasil Gaming to stosunkowo nowy producent automatów online, ale każda jego produkcja zwraca na siebie uwagę starannością wykonania i pomysłowością. Nie inaczej jest z mającym premierę w październiku 2016 roku slotem EMPIRE FORTUNE. Nowy nabytek stajni Yggdrasil Gaming to automat z progresywnym jackpotem, który dzieli swoją pulę z innym popularnym tytułem - Joker Millions.

To, co z pewnością ucieszy wszystkich poszukiwaczy skarbów, to fakt, że Empire Fortune uczyni polowanie jeszcze ciekawszym niż dotychczas. W przeciwieństwie do większości jackpotowych gier nowy jednoręki bandyta oferuje ciekawą i pochłaniającą grę podstawową z kufrem pełnym niespodzianek. Zabawa staje się jeszcze ciekawsza, gdy po ustrzeleniu trzech symboli bonus wskakujemy do rundy z kołem jackpotu, bo z tego etapu naprawdę trudno wyjść z pustymi rękoma.

Empire Fortune Automat do Gry z JackpotemTematyka automatu jest naszym zdaniem mało oryginalna i dość przewidywalna, a krąży wokół imperialistycznego bogactwa i przepychu. Głównym bohaterem slotu jest postać Jokera, któremu na bębnach towarzyszą kolorowe klejnoty solidnie ociekające złotem. Można odnieść wrażenie, że  automat nieustannie przypomina o skarbie, który czeka na drugim końcu tęczy (w tym wypadku w jackpocie podpiętym do Joker Millions). Co ciekawe - a co rzadko zdarza się na automatach do gier w Internecie - naszej zabawie towarzyszy delikatna i klimatyczna muzyka ... klasyczna!

Dla dociekliwych przygotowaliśmy podsumowanie opcji występujących w grze.

Tryb Free Spin

Trafienie 3 lub więcej symboli Joker powoduje uruchomienie rundy Free Spin. 

  • 3 symbole oznaczają 10 darmowych obrotów z mnożnikiem wygranej x 2.
  • 4 symbole oznaczają 20 darmowych obrotów z mnożnikiem wygranej x 4.
  • 5 symboli oznacza 30 darmowych obrotów z mnożnikiem wygranej x 10.

Funkcja Wstrzymania

Jeżeli wylosujesz dwa bonusowe symbole lub/i symbole Free Spin możesz je zatrzymać przy kolejnym zakręceniu bębnami. W trybie Free Spin funkcja Wstrzymania działa automatycznie i uruchamia dodatkowa darmową rundę.

Empire Fortune Automat do Gry z Jackpotem

Koło z Jackpotem

Koło z jackpotem składa się z trzech poziomów i wygląda jak tort. Na każdym z nich znajdują się inne nagrody. Na wyższy poziom można się przenieść wylosowując strzałkę skierowaną do góry.

Rundę z jackpotowym kołem zapewniają już 3 symbole z napisem Bonus. Im więcej symboli tym lepiej, bo wtedy grę zaczynamy od wyższego poziomu.

  • 3 symbole Bonus oznaczają zakręcenie na najniższym poziomie koła
  • 4 symbole Bonus oznaczają zakręcenie na środkowym poziomie koła
  • 5 symboli Bonus oznacza zakręcenie na najwyższym poziomie koła

Obracając kołem fortuny można wylosować do 30 free spinów z mnożnikiem sięgającym x10, monety z rundą respin, od 40 do 2500 monet oraz opcję Fajerwerki. Na ostatnim, najwyższym poziomie gry pojawia się również pole Tajemniczej Wygranej, które warte jest od 250 do 5.000 monet.

Funkcja fajerwerki

Ilekroć koło fortuny zatrzyma się na polu Fajerwerki funkcja wystrzela 3, 6 lub 12 rakiet. Każda z rakiet trafia w jedną z dostępnych nagród, nie wykluczając pól: Free Sprin, Mystery Win oraz jackpotu.

Jackpoty

W Empire Fortune mamy możliwość wylosowania jednego z trzech jackpotów. Dwa mniejsze jackpoty - Mini oraz Medium to niezależne, lokalne, progresywne pule wygranych. Największy - Ultra Jackpot podpięty jest do istniejącej już puli Joker Millions.

Naszym zdaniem warto zajrzeć na salony Empire Fortune i to bynajmniej nie z uwagi na wystrój wnętrz. Ta nowa gra oferuje zaskakująco dobrą zabawę z możliwością ustrzelenia mega wygranej. Czego chcieć więcej?

Oprogramowanie: Yggdrasil Gaming
Gra Bonusowa : Tak
Ilość bębnów: 5 Mnożniki wygranej: Tak
Linie wypłaty: 20 Jackpot (Kumulacja): Tak
Auto Gra: Tak Kumulacja Progresywna: Tak
Symbol WILD: Nie Wartości żetonów: 0,05 - 25 PLN
Darmowe spiny: Tak Żetony na linię: 1
Opcja "Ryzyko" : Nie Znaczniki: Empire Fortune
Symbol Scatter: Tak Gdzie najlepiej zagrać: Energy

Zagraj

Dodaj komentarz

Hazardowo rekomenduje: