Jungle Books

Jungle Books

Ocena Redakcji

5

Zagraj

Nasza Opinia:

Wszyscy chyba pamiętamy "Księgę dżungli", zbiór opowiadań Rudyarda Kiplinga, z niezapomnianymi postaciami chłopca Mowgliego, czarnej pantery Bagheery, niedźwiedzia Baloo, pytona Kaa czy tygrysa Shere Khana. Na kanwie tej historii, producent wideo slotów Yggdrasil Gaming, stworzył wspaniałą i rewolucyjną grę "Jungle Books", której premiera odbyła się 20 października tego roku.

Podejrzewać można, że z pewnych przyczyn (prawa autorskie do tytułu i postaci), tytuł gry nieznacznie różni się od oryginalnej literackiej inspiracji, również nie znajdziemy w grze imion naszych bohaterów. Znajdziemy natomiast masę rozrywki na najwyższym poziomie i wielkie wygrane.Jungle Books - automat do gry online

"Jungle Books" to gra, na poznanie której będziemy potrzebować wiele czasu. Będzie to jednak czas spędzony bardzo przyjemnie - autorzy przygotowali aż 45 różnych scenariuszy rozgrywki! Jak to możliwe?

W grze występuje 5 postaci i każda reprezentuję jedną z krain. Każda postać może być albo Gospodarzem krainy albo Gościem. Gospodarz przynosi do gry 2 oryginalne funkcjonalności, natomiast Gość - jedną. Tak więc każde zakręcenie w jakimkolwiek scenariuszu i konfiguracji bohaterów daje nam 3 ekstra funkcjonalności. 

Gospodarz stoi zawsze z lewej strony pola gry i w zależności od tego, który z bohaterów nim będzie, takie dodatkowe opcje pojawią się w naszej rozgrywce:

Pantera

  • Wild Fruit - Super Wysokopłatne symbole stają się symbolami Wild.
  • Random Multiplier - Mnożnik od x2 do x5 dla losowych wygranych.

Tygrys

  • Sticky Respin - 1 Sticky Respin jest przyznawany przy wygrywającym zakręceniu (wszystkie wygrywające symbole i symbole Wild są sklejone).
  • Stacked Wilds - Stacked Wilds są dodane do najdłuższych rolek.

Chłopiec

  • Synced Reels - Przylegające do siebie rolki tej samej wysokości są zsynchronizowane, aby dac takie same symbole.
  • Spreading Wilds - Każdy symbol Wild rozprzestrzena się tworząc od 1 do 2 symboli Wild na losowych pozycjach.

Wąż

  • Win Both Way - Wszystkie linie wypłacają z obu stron.
  • x3 Wild - Linie wygrywające z symbolami Wild otrzymują mnożnik x3.

Niedźwiedź 

  • Honeycomb Bonus - Symbole plastrów miodu są dodawane do najdłuższej rolki i przyznają nagrody pieniężne. Gracze wybierają jedną nagrodę pienieżną za każdy symbol plastra miodu. Nagroda może mieć wartość od 50 do 50.000 monet.
  • Stacked symbol - Przy każdym zakręceniu tabliczka, którą trzyma niedźwiedź, ujawnia losowy symbol, który występuje jako złączony na wszystkich rolkach.

W każdej rozgrywce, po lewej stronie pola gry, pojawia się również Gość. Z jego arsenału dostaniemy dodatkową jedną funkcjnalność. Gospodarze mogą opuścić krainę, powodując, że zmieni się ona w inną. Gospodarz, który zmienia krainę stanie się gościem w innej. Gość krainy może się pojawić i zniknąć losowo po prawej stronie z jedną ze swoich funkcjonalności.

Nadążacie? Jeżeli to wszystko wydaje się zbyt skomplikowane, nie ma innego wyjścia - trzeba po prostu zagrać w tę znakomitą grę. Grafika i animacja stoją tu na najwyższym poziomie, co powoduje, że czujemy się jak w środku filmu. Jeżeli chodzi o muzykę i efekty dźwiękowe, to nie powalają na kolana, ale przynajmniej nie przeszkadzają w grze.

Pamietajcie tylko, żeby zabezpieczyć sobie przynajmniej kilkadziesiąt minut na grę, bo tyle może trwać obejrzenie wszystkich scenariuszy i skorzystanie ze wszystkich funkcjonalności występujących w "Jungle Books".

PRZETESTUJ JUGLE BOOKS W KASYNIE EURO

Oprogramowanie: Yggdrasil Gaming
Gra Bonusowa : Tak
Ilość bębnów: 5 Mnożniki wygranej: Tak
Linie wypłaty: 58 Jackpot (Kumulacja): Nie
Auto Gra: Tak Kumulacja Progresywna: Nie
Symbol WILD: Tak Wartości żetonów: 0.01-10 PLN
Darmowe spiny: Nie Żetony na linię: 1
Opcja "Ryzyko" : Nie Znaczniki: Jungle Books
Symbol Scatter: Nie Gdzie najlepiej zagrać: Casino EURO

Zagraj

Dodaj komentarz

Hazardowo rekomenduje: