Wicked Circus

Wicked Circus

Ocena Redakcji

5

Zagraj

Nasza Opinia:

Pokonaj strach, a zostaniesz nagrodzony! 

W ubiegłym miesiącu studio Yggdrasil Gaming wydało swoją najnowszą grę o nazwie Wicked Circus, a dzisiaj Hazardowo bierze ją pod lupę.

Jest to już trzeci automat online ich autorstwa, którego głównym bohaterem jest postać Jokera. W pierwszym slocie z serii, zatytułowanym Jokerizer, Jester widniał jako całkiem przyjacielski gość, w Dark Joker Rizes pokazał drugą, nieco bardziej mroczną stronę, a w Wicked Circus nie jest już wcale takim przyjemniakiem. Zapewniamy jednak, że to w żadnym stopniu nie przekłada się na wysokość wygranych, bo jak się okazało, Joker potrafi być bardzo hojny.

Wicked Circus - Recenzja Automatu w Hazardowo.com

Tematyka i wykonanie 

Jak się łatwo domyśleć, akcja Wicked Cirkus odgrywana jest w kulisach sceny cyrkowej i jak już wspomnieliśmy, panuje w nich wyraźnie mroczny klimat. Co prawda wszystkie symbole w grze za wyjątkiem Jokera to tradycyjne owoce, dzwonki, siódemki i gwiazdy (dobrze znane z klasycznych automatów), jednak nie mamy wątpliwości, że nastrój stworzony przez muzykę oraz diaboliczny chichot Jestera w tle, zadowoli fanów horrorów z klaunem w roli głównej.

To, co rzuca się wytrawnym koneserom automatów online, to bardzo staranne wykonanie maszyny. O ile konkurencja przerzuca się robionymi od jedej sztancy maszynami, w których zmieniają się ostatnio tylko symbole na bębnach, a najlepsi graficy od dawna chyba są na jakimś urlopie, o tyle młoda, ambitna firma Yggdrasil postanowiła przyłożyć się solidnie do tematu. Każdy symbol jest starannie dopracowany, animacje slotu są płynne i realistyczne a dźwięki dobrane idealnie do klimatu. Choć nie jest to skomplikowana maszyna i nie ma dodatkowych gier bonusowych, to po prostu bardzo przyjemnie kręci się jej bębnami. Tak właśnie powinno robić się w dzisiejszych czasach sloty z najwyższej półki...

Gry bonusowe i funkcje specjalne

Wicked Circus to bardzo przejrzysta co do zasad gra stworzona w ramach tradycyjnej struktury 5 x 3, charakterystycznej dla Yggdrasil Gaming. Oferuje swoim graczom zaledwie 10 lini wypłacających - i liczby tej nie możemy zmienić, brak symboli WILD, czy mnożników, lecz nie one są głównym celem w grze. Już po krótkim teście zauważymy, że kompletowanie podstawowych symboli na liniach przynosi niewielkie wygrane, a prawdziwa zabawa zaczyna się dopiero wtedy, gdy na bębnach pojawiają się symbole Jokera.

W grze napotykamy 2 funkcje specjalne Jokerizer Mode i Mystery Wins.

Jokerizer Mode uaktywniany jest po każdej wygranej na lini. Kwota wygranej deponowana jest w osobnym oknie, w górnej części ekranu i pokazuje nasze środki do wykorzystania w trybie Jokerizer. Każdy spin w tym trybie kosztuje nas 20 monet ale daje dużo większe szanse na wygraną. Wystarczą zaledwie 2 symbole Joker, aby wygrać Mistery Win lub uruchomić funkcję HOLD.

Mystery Wins wypadają losowo zarówno w grze głównej, jak i w trybie Jokerizer. Wysokość wypłat zależy oczywiście od ilości trafionych symboli specjalnych. 

5 symboli Joker - Mistery Win od 2000 do 6000 monet.

4 symbole Joker - Mistery Win od 800 do 3000 monet.

3 symbole Joker - Mistery Win od 500 do 1000 monet.

2 symbole Joker - Mistery Win od 40 do 400 monet (tylko w Jokerizer Mode).

Jak więc widać, Wicked Cirus sięga do samego jądra hazardowych emocji - "wygrałeś, ale możesz tę wygraną zaryzykować". To co jednak odróżnia ten system od klasycznej funkcji GAMBLE znanej z barowych maszyn, to fakt że ryzykujemy wygraną w małych kawałkach (kupując spiny za kolejne 20 punktów) i w każdej chwili możemy się z tego procederu wycofać, odbierając pozostałą wartość wygranej. 

*** PRZETESTUJ AUTOMAT WICKED CIRCUS W KASYNO.pl ***

Naszym zdaniem

Należy zauważyć, że Yggdrasil Gaming jest od pewnego czasu na fali i stale wypuszcza na rynek nowe, interesujące automaty online. Wicked Circus, będąc częścią serii gier opartej na postaci Jokera, ma według nas wiele wspólnego ze swoimi poprzednikami, przez co nie należy do najbardziej oryginalnych koncepcji Yggdrasil Gaming. Jeśli jednak wcześniej spodobały Ci się Jokerizer lub The Dark Joker Rizes, odświeżona wersja w postaci Wicked Circus na pewno przypadnie Ci do gustu. A jeśli nie znasz jeszcze produkcji tego studia, to Wicked Circus będzie jego najlepszą wizytówką: bardzo starannie wykonany, a jednocześnie prosty, płacący z dwóch stron automat jest idealną propozycją na szybką chwilę hazardowego relaksu przed komputerem.

 
Oprogramowanie: Yggdrasil Gaming
Gra Bonusowa : Tak
Ilość bębnów: 5 Mnożniki wygranej: Tak
Linie wypłaty: 10 Jackpot (Kumulacja): Nie
Auto Gra: Tak Kumulacja Progresywna: Nie
Symbol WILD: Nie Wartości żetonów: 0.05; 0.10; 0.15; 0.25; 0.35; 0.50; 1.00; 1.50; 2.50; 3.50; 5.00
Darmowe spiny: Nie Żetony na linię: 10
Opcja "Ryzyko" : Tak Znaczniki: Wicked Circus
Symbol Scatter: Tak Gdzie najlepiej zagrać: Energy

Zagraj

Dodaj komentarz

Hazardowo rekomenduje: