Recenzje Najlepszych Automatów

Fisticuffs - Recenzja Automatu

Cios w nos - kasa na konto! Zakładaj rękawice i stawaj jak prawdziwy dżentelmen do walki na pięści. Cofnij się w czasie do początków boksu na jednorękim bandycie FISTICUFFS – znokautuj swojego przeciwnika i zgarnij mega wygraną zanim się pozbiera!

Fisticuffs to świeży automat ze stajni NetEnt, który miał premierę w czerwcu 2013 roku. Swoją tematyką nawiązuje do początków pojedynków bokserskich z przełomu XIX i XX wieku, a jego fabuła oparta jest o dwie zabawne postacie walczące ze sobą na bębnach automatu.

Automat do gry Fisticuffs - nasza WIDEO RECENZJA

Sprawdź naszą recenzję VIDEO z gry na tym automacie, lub czytaj dalej aby poznać szczegóły i naszą opinię!

 

 Zagraj TERAZ

OPIS

Fistcuffs to w miarę klasyczny automat do gry online ze specjalną funkcja bonusową, którą jest pojedynek dwóch tytułowych bokserów. Maszyna ma pięć bębnów i 10 wygrywających linii, w tym linie wygrywające w dwie strony (od lewej do prawej i od prawej do lewej).  Grafika utrzymana jest komiksowej, nieco staroświeckiej konwencji i prezentuje oprócz dwóch bokserów symbole związane z tematyką bokserską: buty bokserskie, zwycięski pas, gong, puchar, itd.

Fisticuffs - recenzja automatu do gry w serwisie Hazardowo.com

BONUSY na automacie do gry Fisticuffs

Głównym i w sumie jedynym bonusem, na który czekamy w trakcie gry jest pojedynek obu bohaterów. Kiedy ich twarze pojawią się na sąsiadujących bębnach, rozpoczyna się walka. Wymiana ciosów przesuwa jednego z nich na dalsze bębny a wszystkie symbole między nimi  (i oni sami również) zamieniają się w symbole WILD – które jak wiadomo zastępują najwyższą wygrywającą kombinację na konkretnej linii.

Ale to nie koniec szansy na dużą wygraną – po pierwszej wypłacie za pojedynek opisany powyżej, wszystkie symbole WILD zostają na ekranie i odbywa się tzw. re-spin czyli ponowna runda bonusowa. Automat kręci bębnami i nowe symbole tworzą wygrywające linie, uwzględniając wszystkie WILDy z poprzedniej rundy. Bardzo często podczas re-spina na okienkach maszyny pojawiają się nowe WILDy, które łącząc się ze „starymi” tworzą mega kombinacje i naprawdę konkretne wygrane.

Fisticuffs - recenzja automatu do gry w serwisie Hazardowo.com

Opcja na którą chcecie na bank trafić to jednak pojedynek TRZECH bokserów. Tak, jest to możliwe – czasami na ekranie pojawiają się trzy symbole walczących ludzików, wówczas jeden z nich rozstawia po kątach automatów dwóch pozostałych, tworząc nie rzadko pełną linię symbolu WILD. Do tego re-spin z kolejnymi WILDami i w ten sposób z 2€ robimy ponad 200€.

 Fisticuffs - recenzja automatu do gry w serwisie Hazardowo.com  -duża wygrana

POZOSTAŁE SZCZEGÓŁY

Szczerze mówiąc, runda z bokserami i re-spinem może wypłacić tak duże wygrane, że twórcy automatu nie przygotowali dla graczy wielu innych atrakcji. Nie ma więc darmowych spinów (poza re-spinem), nie ma specjalnych ekranów gry bonusowej, nie ma innych kombinacji. Musimy więc cierpliwie grać i czekać na pojedynki dwóch – a najlepiej trzech – bokserów.

Automat Fisticuffs daje opcję gry na 10 poziomach stawki, a wartość  naszego żetonu możemy ustalić na następującym poziomie: 0,01€ - 0,02€ - 0,05€ - 0,10€ - 0,20€ - 0,50€ - 1€. A więc minimalna stawka za jedną rundę gry wynosi 0,20€ a maksymalna 200€.

Jednoręki bandyta Fisticuffs - PODSUMOWANIE I NASZA OPINIA

Fisticuffs to ciekawy automat z nowatorską funkcją rozszerzających się symboli WILD po pojedynku obu bokserów. Niestety, jest to jedyna konkretna atrakcja tej maszyny, za to mogąca dać konkretne wygrane. Zwykłe linie nie płacą wysoko, ale jeśli dopisze nam szczęście w trakcje boksowania i darmowej rundy re-spin, która dorzuci kolejne WILDy, możemy przemnożyć naszą stawkę nawet o 100 razy!

Polecamy gorąco przetestowanie tej maszyny do gry w kasynie EURO – darmowy trening bez rejestracji a dla graczy na prawdziwe pieniądze – do 150€ bonusa powitalnego gratis!

KLIKNIJ I GRAJ TERAZ!

Jednoręki bandyta Fisticuffs dostępny jest też w innych rekomendowanych przez Hazardowo kasynach:

Dodaj komentarz

Hazardowo rekomenduje: